portrait
wedding

Adar Trans ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi ayrıntılı olarak bilgilendirmek için nakliye, lojistik, parsiyel ve konteyner gibi kavramları kısaca açıklamak istedik. Nakliye: bir eşyanın bir yerden başka bir yere taşınma işlemidir. Lojistik ise yine genel hatlarıyla taşımacılık anlamına gelse de aralarında bazı farklar bulunmaktadır. Nakliye, lojistiğin alt sınıflarından biridir. Genel olarak bir lojistik tanımı yapacak olursak malzemenin veya bilginin kaynağından tüketiciye ulaşmasını en doğru ve güvenilir şekilde sağlayan işlerin, prosedürlerin bütünüdür diyebiliriz. Daha genel bir tanımla, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere ürünlerin üretildiği veya kaynaklandığı noktadan, son kullanımının bulunduğu tüketim noktasına kadar olan tedarik zinciri içindeki malzemelerin, servis hizmetlerinin ve bilgi akışının etkin ve verimli bir şekilde iki yöne doğru hareketinin ve depolanmasının, planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesidir.

ÜRDÜN PARSİYEL NAKLİYE HİZMETİ

Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Aynı güzergahta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığı denir. Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergahta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir. Konteyner taşımacılığı, çeşitli konteyner türleri sayesinde yapılan taşımacılığı anlatır. Konteynerler standart ölçülerde üretildikleri için çok çeşitli şekilde yüklenebilir, farklı araçlara aktarılabilir, bu sayede verimli bir taşıma sağlarlar. Konteynerlerin açılmaksızın gemilere, kargo uçaklarına, trenlere veya karayolu taşımasına uygun araçlara yüklenebilmeleri uluslararası alanda yaygın olarak kullanılmalarını sağlamıştır.

Ürdün nakliye firmaları arasında ki lider duruşundan ödün vermeyen firma kusursuz hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firma geniş araç filosuyla büyük işlerin altından kolayca kalkabilirken sahip olduğu gelişmiş taşıma sertifikalarıyla da bütün ağır veya hafif taşımacılık işleri konusunda da yetkindir. Tam donanımlı ve kaliteli standartlarına uygun araçlarıyla istenilen işe yönelik en uygun araçlar geniş filo envanterinden seçilerek iş için kullanılmaktadır. Firmamızın sahip olduğu kalite belgeleri ve sigorta güvenceleri işin en ufak bir pürüze uğramadan kalite ile gerçekleştirileceğinin en büyük güvencesi konumundadır ve ayrıca en güvenli güzergahları tercih ederek iş esnasında hem mala hem de cana zarar gelmemesi konusunda oldukça dikkatli davranmaktadır.

Ürdün’e çalışan firmalar arasında göz dolduran yerini muhafaza eden firmamız tüm Ürdün nakliye, Ürdün nakliyat, Ürdün parsiyel taşımacılık, Ürdün parsiyel nakliyat,konteyner nakliye, konteyner nakliyat, Ürdün lojistik, parsiyel taşımacılıkla ilgili taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir.Adar Trans olarak siz değerli müşterilemizi memnun etmek için elimizden geleni yapmakta ve size her konuda her zaman yardımcı olmak için çalışmaktayız. Ürdün lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha kısa sürede ekonomik olarak yerine ulaşmasını kendine temel ilke edinmiş firmamız alanında uzman ve deneyimli personeliyle başarıya ulaşmış ve alanında öncü olmaya aday olmuştur.

ÜRDÜN KONTEYNER VE KARAYOLU NAKLİYE

Uluslararası karayolu nakliye çalışmalarına hız kesmeden devam eden, çalışma alanlarını genişleten ve geliştiren firmamız yurtdışında pek çok ülkeyle yaptığı komple ve parsiyel çalışmalarına Orta doğu ülkelerini de eklemiş, Arap yarımadasının tamamına nakliye hizmeti sunduğu gibi Ürdün’e de komple ve Ürdün parsiyel nakliye ve Ürdün parsiyel nakliyat çalışmalarına başlamıştır. Genel anlamda en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Ürdün’e taşıma faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Genel hatları ile Ürdün nakliye konusuna hakim olan firmamız kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma düzeyine ulaşmıştır.

Yazışmaya Başla
Scan the code
Sorularınız için Yazışmaya Başla Butonuna Tıklayınız.