Suudi Arabistan Nakliye

Türkiye’nin Asya ve Avrupa kıtaları arasında geçiş merkezi özelliği, jeopolitik ve coğrafi konumu nakliye ve lojistik sektörü gelişimi bakımından önem taşıyor. Türkiye’nin bu özelliği lojistik sektörü içinde Türkiye nakliye şirketlerinin AB ve Ortadoğu ülkeleri ile rekabet edebilecek bir konuma gelmesini sağlamıştır. Bu durum şirketlerin Türkiye’nin konumundan etkili biçimde faydalanmasını sağlamış ticaret hacmi ile de ülke çıkarları açısından önemli hale gelmiştir. Lojistik ve nakliye konusunda bir üs olma yolunda ilerleyen Türkiye’nin konumunun getirdiği avantajları en iyi şekilde değerlendiren Adar Trans, sorumluluk anlayışı prensibiyle ön plana çıkıyor. Türkiye’nin son yıllarda hem bölgesel hem de küresel lojistik ağların inşa edilmesinin hedeflendiği pek çok projeye dâhil oluşu Adar Trans’ın lojistik ve nakliye ağlarını geniş bir coğrafi alana yayılmasını, nakliye konusunda alternatif taşıma yolları ve şekilleri geliştirmesini sağlamıştır. Suudi Arabistan nakliye ağı da Adar Trans’ın hizmetini genişlettiği lojistik noktaların başında geliyor.

Suudi Arabistan Nakliye Düzenlemelerinde Uzman Ekip

Adar Trans nakliye sektöründeki güçlenen yeri ve Türkiye’nin konumunun avantajlarını bilen yapısıyla sektörün önde gelen firmaları arasında yer almasını sağlamıştır. Ortadoğu ve özellikle Suudi Arabistan nakliye konusunda sektöründeki uzman firmaların başında gelen Adar Trans, özellikle Suudi Arabistan konteyner nakliye safhalarında belirtilen noktalara sevkin istenilen seviyede gerçekleştirilebilmesi için tüm teknolojik olanaklara sahip firma olarak ön plana çıkmaktadır. Suudi Arabistan parsiyel nakliye konusunda gerekli tüm düzenlemeleri müşterileri adına takip eden Adar Trans, hızlı haberleşme, gümrük prosedürlerinin eksiksiz ve hızlı yerine getirilmesi, ulaşım ağı, sigortalama hizmetleri ve danışmanlık faaliyetleri ile birlikte bütün bir kalite yönetimini benimsemiştir.

Suudi Arabistan Nakliye Hizmetlerinde “Kalite”

Nakliye sektörünün kanuni hükümlerine uygun olarak sevkiyat, yeni ulaşım yollarının etkin kullanımı, rekabet ortamındaki üstünlüğü açısından Adar Trans, Suudi Arabistan nakliye piyasasında büyük başarı sağlamıştır. Dünyanın her yerinde giderek yaygınlaşmakta olan “kalite ve müşteri odaklılık” Adar Trans’ın piyasa başarısında ve hatta Suudi Arabistan konteyner  nakliye hizmeti sağlayıcılar arasında, varlığını güçlendiren bir durum olarak hizmet anlayışının temelini oluşturuyor. Şirketlerin Uluslararası piyasalarda ürünlerin rekabet edebilirliğini etkileyen en önemli birim olan nakliyenin, Adar Trans’ın hizmet anlayışı, malın istenilen zamanda, istenilen yere en uygun şekilde teslim edilmesine aracı oluşu sektöründe avantajlı konuma sahip olması sağlamıştır.

Suudi Arabistan konteyner  nakliye operasyonlarının üst düzey ve kalitede gerçekleştirilmesi ve kalite standartlarının en etkin şekilde gözetilmesini önemseyen Adar Trans, gelişim parametrelerini yakından izleyen ve çağın gerekliliklerine uyum sağlayan adaptasyonunu nakliye işinin tüm süreçlerine uygulamıştır.

Suudi Arabistan Nakliye Hizmetlerinde Gümrükleme

Suudi Arabistan konteyner nakliye konusunda maliyet, hız, güvenlik, ağın yoğunluğu, erişilebilirlik, kapasite, güvenilirlik, yönetmelik ve kanunlar, taşıma modunun çevre dostu olması ve nakliye esnekliği gibi kriterlere uygun olarak yerine getiren Adar Trans ulaşılabilir konumuyla da müşterilerine birçok yönden avantaj sağlamaktadır. Taşınacak ürünlerin güvenli olarak ulaştırılması, verdiği hizmet performansı konusunda müşterileri açısından verimli oluşu, uygun nakliye modunun seçimi konusunda sunduğu taşıma alternatifleri ve uygun çözüm önerileri açısından üst seviyede hizmet anlayışıyla Adar Trans, hukuki tüm sözleşme ve yeterlilik belgelerine sahip uzman ekibiyle hizmet veriyor.

Irak ve Suudi Arabistan’da mevcut Adar Trans irtibat ofisleri sayesinde Irak ve Suudi Arabistan kara gümrüklerinde hizmet vermektedir. Adar Trans, beyannamenin gümrüğe sunulması, tam tespit muayene, ithalat vergilerinin ödenmesi ve gümrük işlemlerinin tamamlanması alıcının kapısına kadar DDP taşıma hizmeti sunuyor. Adar Trans ekibi, Irak ve Suudi Arabistan gibi gümrük mevzuatları ve prosedürleri zor olan; profesyonellerce işlem yapılması gereken gümrüklerde, yıllardan itibaren süregelen yerel tecrübe ve çözüm ortakları sayesinde müşterilerine profesyonel çözümler sunuyor.

Suudi Arabistan Nakliye Hizmetleri nelerdir?

Adar Trans, birçok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti veriyor. Adar Trans, bir güzergâh içerisinde birden fazla teslimat noktalarına parça olarak sevk edilen yük çeşidi olan Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye hizmeti sunuyor. Müşterilerin isteklerine cevap veren tür olan Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye, şirketlerin giderlerini azaltan özelliği ile en çok tercih edilen nakliye türüdür. Adar Trans, Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmeti ile güzergah üzerinde birden fazla noktaya tek alındı belgesi ile hizmet sağlayarak müşterilerin nakliye giderlerini en aza indirmelerini sağlıyor.

 

Suudi Arabistan Nakliye Şehirleri

Adar Trans’ın Irak ve Suudi Arabistan ülkelerinde yerleşik ofisleri sayesinde; alıcınız adına ya da alıcının gümrük kaydı yok ise Adar Trans şirketleri adına ihracatınıza ilişkin tüm yurtdışı gümrükleme prosedürlerini tamamlayıp sevkiyatları gerçekleştiriyor. Tamamı sigortalı araçlar ile Riyadh, Cidde, Mekke, Medine, Dammam, Amman, Aqaba şehirlerine haftalık düzenli parsiyel servis vermekte olan Adar Trans; gümrüklü kapı teslim seçeneğini de müşterilerine sunmaktadır.

Adar Trans’ın Suudi Arabistan parsiyel nakliye araçları; İskenderun’a kadar karadan ilerleyip İskenderun Limanı’nda RO-RO gemilerine sevkiyat yapılarak Suudi Arabistan Duba limanına ulaşmaktadır. Duba’da Gümrük işlemlerinin tamamlanması akabinde Adar Trans araçları tekrar karadan devam ederek belirlenen teslim adreslerine teslimatları gerçekleştirmektedir.

Adar Trans ile yapacağınız tüm karayolu taşımaları harici rizikolar ve etkenler de dahil olmak üzere malın uğrayabileceği tüm hasarlara karşı teminat altındadır. Adar Trans müşterileri CMR sigortası dışında kullanılan All Risks Emtea sigortası ile iki kat güven altındadır.

Related Posts

Comments (4)

[…] gerekliliklerini yerine getiren marka olarak sektörün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Suudi Arabistan parsiyel Nakliye hizmetiyle, ürünün son noktayateslim edilmesine kadar olan süreçte ortaya çıkabilecek […]

[…] Katar, Dubai, Yemen, Bahreyn ve Umman gibi Ortadoğu ülkelerine nakliye hizmeti sunan Adar Trans, Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetleri konusunda alanında uzman transfer ve taşıma şirketi olarak hizmet veriyor.  Hemen […]

[…] içerisinde birden fazla teslimat noktalarına parça olarak sevk edilen yük çeşidi olan Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye hizmeti sunuyor. Müşterilerin isteklerine cevap veren tür olan Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye, […]

[…] içerisinde birden fazla teslimat noktalarına parça olarak sevk edilen yük çeşidi olan Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye hizmeti sunuyor. Müşterilerin isteklerine cevap veren tür olan Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye, […]

Leave a comment

Yazışmaya Başla
Scan the code
Sorularınız için Yazışmaya Başla Butonuna Tıklayınız.