Suudi Arabistan Nakliye

Küresel ekonominin artışı Ulaştırma sektöründe gelişme ve büyüme etkisi yaratmıştır. Aynı şekilde Nakliye sektörünün gelişmesi de daha büyük miktarlarda üretime ve üretilen bu ürünlerin daha uzak bölgelere ulaşabilmesini sağlar. Suudi Arabistan ve Türkiye arasındaki ticari ilişkiler de, ithalat, ihracat, nakliye ve ulaşım hizmetlerinin gelişmesini sağlamış bu sayede her iki ülkenin ticaret hacminin büyümesine sebep olmuştur. Artan ticaret hacmi Türkiye ve Suudi Arabistan nakliye sektörünün de oldukça hareketli olmasını sağlamıştır.

Hem karayolu hem de deniz yolu nakliye alanında oldukça gelişmiş bir transfer ve nakliye ağına sahip olan Türkiye ve Suudi Arabistan nakliye alanında pek çok ürünün taşınması için uzman nakliye firmaları ile çalışıyor. Bu firmaların başında da Adar Trans geliyor. Sözleşmeli taşıma sistemlerini verimli bir şekilde yöneten, depolama, yükleme ve sevkiyat planlamasını yaparak nakliye için gerekli olan sözleşmeleri de yapan Adar Trans, uluslararası taşıma alanında yurtdışı hizmet sağlayıcılar ile ilişkileri düzenleyerek Gümrük ve Ulaştırma mevzuatındaki gelişme ve değişiklikleri de takip ederek müşteri beklentilerini tam olarak karşılamayı hedefliyor.

Suudi Arabistan Nakliye hizmetlerinde çözüm: Adar Trans

Irak, İran, Suriye, Ürdün, Lübnan, Kuveyt, Katar, Dubai, Yemen, Bahreyn ve Umman gibi Ortadoğu ülkelerine nakliye hizmeti sunan Adar Trans, Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetleri konusunda alanında uzman transfer ve taşıma şirketi olarak hizmet veriyor.  Hemen hemen tüm Orta Doğu ülkelerine kapıdan kapıya ve aktarmasız taşıma hizmeti sunan Adar Trans, müşteri odaklı yönetim anlayışı ile de müşterilerin ihtiyaçlarına da farklı çözüm önerileri sunuyor. Orta Doğu ülkeleri ve Suudi Arabistan parsiyel Nakliye hizmetlerinde bölgenin değişen şartlarına ve karşılaşılabilecek olası problemlere çözüm odaklı çalışma prensibiyle hareket eden Adar Trans, sorunları yerinde müdahale edebilme gücü ile de uluslararası kalite gerekliliklerini yerine getiren marka olarak sektörün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Suudi Arabistan parsiyel Nakliye hizmetiyle, ürünün son noktaya teslim edilmesine kadar olan süreçte ortaya çıkabilecek sorunları minimum seviyeye indirerek nakliye sırasında oluşabilecek durumlara karşı tüm denetim mekanizmalarıyla çalışan Adar Trans, bu sayede müşteri memnuniyetini öncelik vererek, firma performansını arttırmaya yönelik çalışmalarıyla da ön plana çıkıyor.

Adar Trans’ın Müşteri Odaklı Yaklaşımı

Gümrük ve sınır kapısı işlemlerinin verimliliği, ticaret ve taşımacılık altyapı kalitesi, sevkiyatların izlenebilirliği, Suudi Arabistan konteyner nakliye hizmetlerin kalitesi ve zamanında teslimat bileşenlerine verdiği önem Adar Trans’ın kalite politikasını oluşturuyor.

Adar Trans’ın Irak ve Suudi Arabistan ülkelerindeki yerleşik ofisleri sayesinde; alıcı adına ya da alıcının gümrük kaydı yok ise Adar Trans Şirketleri adına ihracatınıza ilişkin tüm yurtdışı gümrükleme prosedürlerini yerine getiriyor. Yasal düzenlemeler ve uluslararası kurallar kapsamında tüm prosedürleri müşterileri adına tamamlayıp sigortalama işlemleri, planlama, rota seçimi, sınır geçişleri, terminaller ve ara geçiş noktaları gibi Irak ve Suudi Arabistan konteyner  Nakliye faaliyetlerinin tüm aşamalarını da eksiksiz yerine getiriyor.

Adar Trans Kalite Kriterleri

Orta Doğu’da pek çok ülkeyle lojistik alanında çalışan Adar Trans, Suudi Arabistan’a da Suudi Arabistan nakliye, Suudi Arabistan parsiyel nakliye, Suudi Arabistan konteyner nakliye gibi alanlarda hizmet veriyor.

Adar Trans, özel sektör operatörleri ve müşterileri için oldukça önemli bir kriter olan kaliteyi ön planda tutarak gümrük ve sınır kapısı işlemlerinin verimliliği, ticaret ve taşımacılık altyapısı kalitesi, rekabetçi fiyatlar ile sevkiyat, sevkiyatların izlenebilirliği, lojistik hizmetlerin kalitesi ve zamanında teslimat konularında müşteri odaklı yaklaşıma önem veriyor. Adar Trans müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayan yaklaşımı ile sektöre dönük tüm yeniliklere açık ve etik değerlere tam bağlı olarak çalışmaya devam ederken aynı zamanda iş ağlarını geliştirmeye yönelik yatırımlar yapmayı da hedefliyor.

Related Posts

Comments (2)

[…] verimliliği, ticaret ve taşımacılık altyapı kalitesi, sevkiyatların izlenebilirliği, Suudi Arabistan konteyner nakliye hizmetlerin kalitesi ve zamanında teslimat bileşenlerine verdiği önem Adar Trans’ın kalite […]

[…] Arabistan nakliye konusunda sektöründeki uzman firmaların başında gelen Adar Trans, özellikle Suudi Arabistan konteyner nakliye safhalarında belirtilen noktalara sevkin istenilen seviyede gerçekleştirilebilmesi için tüm […]

Leave a comment

Yazışmaya Başla
Scan the code
Sorularınız için Yazışmaya Başla Butonuna Tıklayınız.