LOJİSTİK TAŞIMACILIKTA POLİTİKAMIZ

POLİTİKAMIZ

Kendine güvenen ve asla pes etmeyen ekibimiz sayesinde altından kalkamayacağımız zorluk yok. Gerçekleştirdiğimiz her işte başarılı olmamızı hızlı ve butik hizmet anlayışı ile çalışmamıza borçluyuz. Yüksek motivasyonlu, hizmet verdiğimiz bölgede uzman ve yapıcı bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize mutlaka en iyi çözümleri sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

 ADAR TRANS’a göre, hayal gücü, doğuştan insana bahşedilen değerli bir ‘hazine’. Bu hazinenin nasıl korunduğu çok önemli. Ekibimizin ise hayal gücünü canlı tutan yeni ve taze olan her şey. Müşterilerimiz için yeni fırsatlar doğuran ve rekabet üstünlüğü sağlayan her türlü orijinal ve yenilikçi fikrin daimi savunucusu olarak siz değerli ihracatçılarımızı; ekibimizi daha yakından tanımaya davet ediyoruz.

ADAR TRANS; çalışanları için müşterilerimiz her şeyden önce gelir. Müşterilerimiz ve başarılarına ne kadar saygı duyuyorsak, aynısını topluma ve çevreye duyuyor, etik değerleri vazgeçilmez görüyoruz. Sağduyu sahibi ve attığımız her adımın sorumluluğunu bilen bir kurum olarak, sürdürülebilir bir geleceğin sadece bu sayede mümkün olduğuna inanıyoruz. Sıradanlaşmış yöntemler dışında bakış açılarına ve cesur girişimlere duyduğumuz inanç, müşterilerimizin olduğu kadar bizim de gücümüze güç katıyor.

MİSYONUMUZ

Uzman kadromuz ile doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı Lojistik ve Danışmanlık hizmeti vermektir.

VİZYONUMUZ

Sektörde öncü, hizmetlerinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği lojistik firması olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık,

Anlık Bilgi Akışı,

Güvenilirlik, Dürüstlük,

Sürekli Gelişmek, Hoşgörülü Olmak…

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren çalışma şeklini teknolojiden aldığı ilhamla pekiştiren ADAR TRANS, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve akılcı çözümleri sunar. ADAR TRANS’ın Ortadoğu hatlarında hep bir adım ileride oluşu, müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda da çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

Müşterilerimiz, mesai arkadaşlarımız ya da çevremizdeki herhangi biri; değişiklik arz etmez…

ADAR TRANS için insan her şeyden  önce gelir. Değer yaratabilmek ve hedeflerimize ulaşmak için en değerli yapıtaşımız insan. Bize göre samimiyet, her kapıyı açan altın bir anahtar ve biz o anahtara sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

En iyiyi hak eden müşterimize, yaptığımız her işte en iyi hizmeti sunuyoruz. Onların başarısının bizim başarımız olduğu gerçeğini aklımızdan hiç çıkarmıyoruz.

ADAR TRANS;

Her türlü atık bertaraf  işlemini bir doğal kaynak kaybı olarak algılar ve kirliliği kaynağında önleyecek yöntemleri geliştirmeyi, iklim değişikliği ile mücadele için ürün ve süreçlerinde yenilikçi çözümler geliştirmeyi, çalışanlarını eğiterek ve sürekli iyileştirme araçları kullanarak, enerji ve su tüketimlerini, atık oluşumunu, su ve hava emisyonlarını en aza indirmeyi, proaktif ve yalın İş Güvenliği yaklaşımını kullanarak işletme sınırları dahilindeki tüm İnsan Kaynaklarını, güvenli çalışma alanları ve iş güvenliği kültürü yaratarak, iş kazası sonucu yaralanma ve sağlık bozulmalarından korumayı amaçlamaktadır. Ayrıca, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemini kullanarak sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığını hedefler.

Amaç ve hedefleri periyodik olarak gözden geçirmek ve bunlara ulaşmak için yeterli bilgi, uzman ve ekonomik kaynakların teminini sağlar.

Süreçlerinde, bağlı olduğu tüm yasal ve diğer gereklilikler ile ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2007 standartlarına uyumu temel gereklilik olarak kabul eder.

İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştirir, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimser.

Tüm değer zincirindeki standartların dünya klasında olması için rekabetçilik hedefiyle sürekli gelişim sağlar.

Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getirir ve sürdürülebilir doğal kaynak kullanımını destekleyecek şekilde hizmet sunumunu gerçekleştirir.

BU AMAÇ VE HEDEF DOĞRULTUSUNDA, YÜRÜRLÜKTEKİ YASAL VE MEVZUAT ŞARTLARINA, ISO 9001:2015 VE ISO 14001:2015 VE OHSAS 18001:2007 STANDARTLARININ ŞARTLARINA UYMAYI VE ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİNİN ETKİNLİĞİNİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDER.

Yazışmaya Başla
Scan the code
Sorularınız için Yazışmaya Başla Butonuna Tıklayınız.