karayolu taşımacılığı

Moving With Care

ORTADOĞU KAPI TESLİM
Ortadoğu nakliye hizmetleri başlığında Irak, İran, Suriye, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Dubai, Yemen, Bahreyn, Umman ülkelerinin tüm destinasyonlarına kapıdan kapıya ve aktarmasız taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz bölgenin hızlı değişen şartlarına anında çözümler sunarak olası problemlere yerinde müdahale edebilme gücüne sahiptir. Irak ve Suudi Arabistan ülkelerinde yerleşik ofislerimiz sayesinde; alıcınız adına yada alıcının gümrük kaydı yok ise kendi şirketlerimiz adına ihracatınıza ilişkin tüm yurtdışı gümrükleme prosedürlerini tamamlayıp...
IRAK, İRAN PARSİYEL
Irak parsiyel ve İran parsiyel taşıma hizmetleri çerçevesinde her hafta düzenli en az 4 çıkış gerçekleştirerek ihracat ve transit ticaret yüklerinizi güvenle taşıyoruz.İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki depolarımız, talep edilen adresleriniz, antrepo ve limanlardan ürünlerinizi teslim alarak gümrükleme işlemlerinin tamamlanması akabinde transit sure garantisi ile Zaho, Erbil, Duhok, Süleymaniye, Kerkük, Bağdat, Basra, Kerbela, Tahran, Tebriz, Bandar Abbas, Zencan, İsfahan … şehirlerine teslimatını sağlıyoruz.
S.ARABİSTAN, ÜRDÜN PARSİYEL
Tamamı sigortalı araçlar ile Riyadh, Cidde, Mekke, Medine, Dammam, Amman, Aqaba şehirlerine haftalık düzenli parsiyel servis vermekte olan Adar Trans; gümrüklü kapı teslim seçeneğini de müşterilerine sunmaktadır.
Suudi Arabistan parsiyel nakliye araçlarımız; Iskenderun’a kadar karadan ilerleyip;İskenderun Limanın’da RO-RO gemilerine binerek Suudi Arabistan Duba limanına ulaşmaktadır.Duba’da Gümrük işlemlerinin tamamlanması akabinde araçlarımız tekrar karadan devam ederek belirlenen teslim adreslerine teslimatları gerçekleştirmektedir.
AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN PARSİYEL
Başta Bakü, Tiflis ve Batum olmak üzere Azerbeycan ve Gürcistan’ın bir çok noktasına ihracat, 3.ülke ve transit ticaret yüklerinizi haftalık düzenli servisimiz ile kaliteli hizmet avantajı sunuyoruz.Azerbeycan parsiyel nakliye ve Gürcistan parsiyel nakliye alanlarında uzman kadromuz 7/24 takip ve kontrol ilkesi ile araçlara ait en güncel konum ve gelişmeleri düzenli raporlar halinde müşterilerimize sürekli bilgi akışı sağlıyor.
PROJE TAŞIMACILIĞI
Taşıma öncesi ve sırasında gerekli yol izin ve rut planlama ,sertifikalı lashing ,survey ,emtea sigortası özel izin be belge tedariği gibi aşamaların tamamlanması akabinde; modüler sistem hidrolik platform römorkları, hidrolik ve lowbed treylerlere sahip olan filomuz sayesinde; her parçası 80 metre uzunluğa ve 1000 ton ağırlığa kadar reaktör, transformatör, jeneratör, türbin, konvektör, iş makineleri ve kiriş gibi ağır parçalar taşıyabilmekteyiz.Adar Trans Türkiye ve Ortadoğuda yerleşik ve köklü; vinç, petrol, inşaat, tank...
ALL RISK SİGORTA
Şirketimiz ile yapacağınız tüm karayolu taşımaları harici rizikolar ve etkenler de dahil olmak üzere malın uğrayabileceği tüm hasarlara karşı teminat altında korunmaktadır.
CMR sigortası dışında kullandığımız all risks emtea sigortası ile iki kat güven altındasınız.
IRAK & S.ARABİSTAN GÜMRÜKLEME
Irak ve Suudi Arabistan’da mevcut irtibat ofislerimiz sayesinde Irak ve Suudi Arabistan kara gümrüklerinde hizmet veren Adar Trans, beyannamenin gümrüğe sunulması, tam tespit muayene, ithalat vergilerinin ödenmesi ve gümrük işlemlerinin tamamlanması alıcının kapısına kadar DDP taşıma hizmeti sunuyor.Ekibimiz, Irak ve Suudi Arabistan gibi gümrük mevzuatları ve prosedürleri zor olan; profesyonellerce işlem yapılması gereken gümrüklerde, yıllardan itibaren süregelen yerel tecrübe ve çözüm ortakları sayesinde müşterilerine profesyonel çözümler sunuyor .
...
TEMİNATLI ARAÇ HİZMETLERİ
C2 yetki belgesine kayıtlı araçlar ile, Türkiye sınırları içindeki tüm gümrük,sınır kapısı, liman, ve Serbest Bölgeler arasında Global Teminatlı Taşıma hizmeti sunmaktayız.Ortak Transit rejimi ( TR ,T1, T2, AB Girşi Özet Beyanı ) transit eşyasının işlemlerinin hızlandırılması ve basite indirgenmesini sağlayan ve ihracat & ithalat yapan firmaların zaman kaybını önleyerek maliyetlerin düşmesini amaçlayan bir sistemdir.Global teminat ile müşterilerimize ; iç gümrükten farklı bir iç gümrüğe, iç gümrükten çıkış / sınır kapısındaki gümrüklere, bir gümrük kapısından diğer gümrük kapısına ve bir gümrük kapısından iç gümrüğe global teminat sağlıyoruz ...

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Adar Trans Uluslararası Karayolu Taşımacılığı hizmeti ile, Türkiye ve Irak, İran, Suriye, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Katar, Dubai, Kuveyt, Bahreyn, Umman, Yemen arasında karayolu köprüleri kuruyor.

Ortadoğu ülkelerinin tüm noktalarında, bölgenin jeolojik ve politik şartlarına uygun profesyonel hizmetler sunan Adar Trans; zorlu bölgelerdeki köklü tecrübesinin sağladığı başarısı sayesinde müşteri memnuniyetini maksimumda korumaktadır.

Irak, Suriye ve Suudi Arabistan gibi bazı ülkelerde hizmetlerini kendi şubeleri üzerinden sunarken, diğer birçok Ortadoğu ülkesinde, her ülkenin önde gelen lojistik hizmet sağlayıcıları ile kurduğu acentelik ilişkileri ile, müşterilerine, yüzlerce farklı şehirde, yerinde hizmet sağlıyoruz.

Geniş araç filomuzun tamamı gümrük mevzuatına uygun olarak, yükleme sistemi ve aparatlarıyla donatılmış aynı zamanda all risk sigorta kapsamındadır.

Müşteri beklentilerinin daima üzerinde hizmet sunmayı kendine prensip edinmiş Adar Trans olarak bizler, Ortadoğu’nun birçok noktasında depolama ve aktarma sahalarının yanı sıra makine ekipmanları ve irtibat büroları da oluşturmayı başararak müşterilerimize taşımacılık hizmetinin yanı sıra iyi bir çözüm ortağı olabilmenin de mutluluğunu yaşamaktayız.

Firmamız her müşterisine özel çözümler sunan anlayışı ile taşımalarınızı emniyetli, güvenilir ve en kısa sürede gerçekleştirmekte, ISO kalite standartlarındaki üstün hizmetleriyle standart ve  ağır taşımacılıkta sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Profesyonel Çözüm Ortağınız…

 

Sınırlar Ötesinde Güvenli Taşıma

Adar Trans , müşterilerinin genel ve özel karayolu nakliye ihtiyaçlarını her
alanda karşılayacak, komple ve parsiyel  kapı teslimi lojistik hizmetlerini; tamamı sigortalı olan geniş araç filosu ile all risk sigorta güvencesi altında gerçekleştirmektedir.

CMR sigortası dışında, Taşıyıcı Sorumluluk sigortası ve özel Emtea sigortası alternatifleri ile yangın,kaza,çalınma gibi risklere karşı ürünleriniz güven altındadır.

SERVİS SEÇENEKLERİ

Komple
Kapıdan kapı teslimat
Yurtdışı Gümrükleme Hizmeti
Transit Taşımalar için Teminat
Express Taşıma Avantajı
Günlük Konum Raporları
Tenteli, Frigo, Sal Kasa Araçlar
Parsiyel
Her hafta düzenli çıkış
Antrepo, Liman ve Hava Limanı yüklemeli transit taşımalar
Gümrüklü kapı teslimi hizmet
Global teminatlı / Tır karneli araç imkanı
İhraç kayıtlı işlem alternatifi
1-7 Gün ücretsiz depolama ve elleçleme
Proje
Yol izin belgesi ve escort hizmeti
Fabrika enerji santrali taşımaları
Tank ve basınç araçları taşımaları
Teleskopik Lowbed, uzatmalı dorse seçenekleri
Sertifikalı Lashing hizmeti
Gabari dışı taşıma planlaması
Yazışmaya Başla
Scan the code
Sorularınız için Yazışmaya Başla Butonuna Tıklayınız.