KISACA BİZ

Kendine güvenen ve asla pes etmeyen ekibimiz sayesinde altından kalkamayacağımız zorluk yok. Gerçekleştirdiğimiz her işte başarılı olmamızı hızlı ve butik hizmet anlayışı ile çalışmamıza borçluyuz. Yüksek motivasyonlu, hizmet verdiğimiz bölgede uzman ve yapıcı bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize mutlaka en iyi çözümleri sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Adar Trans’a göre, hayal gücü, doğuştan insana bahşedilen değerli bir ‘hazine’. Bu hazinenin nasıl korunduğu çok önemli. Ekibimizin ise hayal gücünü canlı tutan yeni ve taze olan her şey. Müşterilerimiz için yeni fırsatlar doğuran ve rekabet üstünlüğü sağlayan her türlü orijinal ve yenilikçi fikrin daimi savunucusu olarak siz değerli ihracatçılarımızı; ekibimizi daha yakından tanımaya davet ediyoruz

DEĞERLERİMİZ

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren çalışma şeklini teknolojiden aldığı ilhamla pekiştiren Adar Trans, her zaman müşterilerine entegreesnek ve akılcı çözümleri sunar. Adar Trans’ın Ortadoğu hatlarında hep bir adım ileride oluşu, müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda da çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

Müşterilerimiz, mesai arkadaşlarımız ya da çevremizdeki herhangi biri; değişiklik arz etmez…Adar Trans için insan her şeyden  önce gelir. Değer yaratabilmek ve hedeflerimize ulaşmak için en değerli yapıtaşımız insan. Bize göre samimiyet, her kapıyı açan altın bir anahtar ve biz o anahtara sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

En iyiyi hak eden müşterimize, yaptığımız her işte en iyi hizmeti sunuyoruz. Onların başarısının bizim başarımız olduğu gerçeğini aklımızdan hiç çıkarmıyoruz.

Ekibimizin Mesajı

Adar Trans çalışanları için müşterilerimiz her şeyden önce gelir. Müşterilerimiz ve başarılarına ne kadar saygı duyuyorsak, aynısını topluma ve çevreye duyuyor, etik değerleri vazgeçilmez görüyoruz. Sağduyu sahibi ve attığımız her adımın sorumluluğunu bilen bir kurum olarak, sürdürülebilir bir geleceğin sadece bu sayede mümkün olduğuna inanıyoruz. Sıradanlaşmış yöntemler dışında bakış açılarına ve cesur girişimlere duyduğumuz inanç, müşterilerimizin olduğu kadar bizim de gücümüze güç katıyor.

MİSYON
Uzman kadromuz ile doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun
çözüm odaklı Lojistik ve Danışmanlık hizmeti vermek.
VİZYON
Sektörde öncü, hizmetlerinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği
lojistik firması olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmak...
Projeleriniz için doğru seçim
yaptığımız işi seviyoruz
UZMAN KADROMUZ

Ekibimizin tamamı Ortadoğu kara / deniz / proje taşımacılığı alanında uzman, sadece masa başında değil gerektiğinde sahada birebir operasyona dahil olan bölgenin coğrafi ve politik problemlerine karşı anında çözüm oluşturabilecek ve siz değerli müşterilerimize danışmanlık seviyesinde bilgi aktarabilecek tecrübe yetkinliğe sahiptir…

Bizimle iletişime geçin
Tüm Lojistik talepleriniz için 7/24 hizmet vermekten memnuniyet duyarız
ADRES
Helis More Residence Yalı Mahallesi Kadir Sk. No:14 Da:76 Kartal - ISTANBUL
EMAIL

info@adartrans.com
Telefon

+90 532 393 29 95
Yazışmaya Başla
Scan the code
Sorularınız için Yazışmaya Başla Butonuna Tıklayınız.