– Lojistik –

DUBAİ NAKLİYE

Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten biri olan Dubai, Abu Dabi’den sonra en geniş yüz ölçümüne sahip olanıdır. Dubai, emirliklerin kuzey kıyısında, Abu Dabi ve Şarika emirliklerinin arasında yer almaktadır. Dubai, Basra Körfezi kıyılarında yer alır. Komşuları Suudi Arabistan, Katar, İran ve Ummandır. Dubai’ye ait ilk yerleşim kalıntıları on sekizinci yüzyıla aittir. O dönemlerde daha çok kabile hayatının yaşandığı bilinen ülkede halk geçim kaynağı olarak balıkçılık yapmıştır.

Tarihi açıdan çok zengin bir bölgede yer almayan Dubai (Vikipedia’ye Git) on dokuzuncu yüzyılın sonlarına doğru İngiltere’nin himayesi altına girmiştir. Yirminci yüzyılda İran’a yakınlığından dolayı ticaret alanında gelişim sağlamıştır. 1970’lerden sonra hızla gelişen ve değişen Dubai günümüzde en zengin yerler arasında ilk sıralarda yer alır. Bunda en önemli pay hiç kuşkusuz petrole aittir. 1950’lerde Dubai, petrolün çıkarılmasıyla birlikte her geçen gün zenginleşip ticaret ve turizm kenti halini almıştır.

DUBAİ PARSİYEL VE KONTEYNER TAŞIMACILIK

Lüksün ve ihtişamın kenti olarak bilinen Dubai dünyanın pek çok ülkesiyle sanayi, turizm ve ticaret alanında ilişki içerisindedir. Bu ülkelerden biri de Türkiye’dir. Hem ithalat hem de ihracat alanında iş yapan Türkiye ve Dubai taşıma ve lojistik alanda da yol kat etmiştir. İnci, elektronik ekipmanlar, makine, plastik ürünler, kimyasal maddeler gibi pek çok şey ithalat ve ihracatta nakliyesi yapılan ürünlerin içerisinde yer alır. Tüm bu ürünlerin dışında en çok nakliyesi yapılan ürünler inşaat malzemeleridir. Her geçen gün daha gösterişli ve ihtişamlı yapı ve binalarla karşımıza çıkan Dubai bu lüks yapıların malzemelerinin büyük bir kısmını Türkiye’den tedarik etmektedir. Bu durum da Türkiye ve Dubai arasındaki lojistiğin artmasına sebep olmaktadır.

Hem kara yolu hem de deniz yolu olarak ulaşım sağlanan kent ulaşım ağı olarak avantajlı bir konumdadır. Birleşik Arap Emirliklerinin en önemli kısmını oluşturan Dubai’ye ülkemizden pek çok firma nakliye ve nakliyat yapmaktadır. Bu firmaların başında ise Adar Trans gelmektedir. Tüm dünyada pek çok ülke ve kente lojistik hizmet veren firmamız Orta Doğuda da hizmet vermektedir. Ürdün, Irak, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt başta olmak üzere neredeyse tüm Orta Doğu’ya hizmet veren Adar Trans Dubai’ye (Haritaya Git) de hizmet vermektedir. Dubai nakliyat, Dubai nakliye, Dubai parsiyel nakliye, Dubai parsiyel nakliyat, Dubai taşımacılık, Dubai konteyner nakliye, Dubai konteyner nakliyat, Dubai nakliyat firmaları ve Dubai lojistik konularında firmamız size yardımcı olmaktadır. Hem parsiyel hem de konteyner olarak nakliye hizmeti veren firmamız tüm bu düzenlemeyi siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda şekillendirmektedir.

DUBAİ LOJİSTİK

Uluslararası alanda hizmet veren ve bu hizmeti verirken de tüm hassasiyetiyle çalışan firmamız tüm ticari, işlemsel ve hukuki konuları göz önünde bulundurur ayrıca tüm prosedürler için titizlikle çalışan firmamız müşterilerine en uygun olan çözüm önerilerini sunmaktadır. Lojistik hizmetleri kurumsal olarak yürüten firmamız yılların tecrübesiyle sorunsuz sıkıntısız olarak işlerini organize eder. Firmamız her türlü teknolojik gelişmeleri takip eder ve bu gelişmelere uygun yöntemlerle ve uygun araçlarla siz değerli müşterilerine hizmet verir.

Her türlü sorun ve sorunuz için sizi dinleyip doğru bilgilendiren, hem sorunuza cevap verip hem de sorununuza çözüm üreten güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibimizle her zaman yanınızdayız. Alanında deneyimli uzman bir kadroyla çalışan ve mottosu her zaman ‘güvenli ve zamanında ulaşım’ olan Adar Trans‘ı tercih edebilir ve gönül rahatlığıyla ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Her zaman sizin için buradayız.

– İletişim –

Helis More Residence Yalı Mahallesi Kadir Sk. No:14 Da:76 Kartal  / İSTANBUL

+90 532 393 29 95

info@adartrans.com

Leave a comment

Yazışmaya Başla
Scan the code
Sorularınız için Yazışmaya Başla Butonuna Tıklayınız.